Search
понеделник 24 јуни 2019
  • :
  • :

Category: ТОП

Никола Груевски не е поканет во Малта туку Димитриев, некој бега од Македонија изгледа?

Bobi Ilievski пред 55 минути · Инаку, Н.Г го нема на списокот на учесниците на...

Штипјанец се обидел да силува поп, Латас го контактирал после настанот

Штипјанец се обидел да силува поп Триесет и деветгодишен штипјанец вчера во...

Павле Богоевски: Аирлија демократија 4 месеци ќе расправаме за Претседател на собранието

Pavle Bogoevski пред 7 минути · Доколку секој пратеник на дпмне се јави за збор (а се...

И Груевски ли побегна или е само на гости кај Сеад Кочан?!

(ВИДЕО) МАКЕДОНИЈА ШОКИРАНА, ДИКТАТОРОТ ПО СТАПКИТЕ НА СЕАД КОЧАН ЗАМИНА НА...

Во обид да го спаси Силекс и Сител, Ѕинго наредните денови ќе ги откачи дуото Латас – Ивона?! Maрјан Николовски нов главен уредник?!

Ѕинго имал намера да го откачи дуото Латас – Ивона некои велат дури и...

Миленко го прекорува својот доскорешен газда од Канал 5: Емиле кочи, ќе се заебеш…у кривина

 

Димовски на Сител протна теза да очекуваме дека утре Собранието и нема да проработи

Во вестите на Сител беше Илче Гебелс според неговите муабети ВМРО ДПМНЕ...

Заев на Канал 5: Груевски вели дека ќе ја снемало Македонија, ццц, будала работа, како бе ќе ја снема Македонија, здрав ли е он што збори!?

– Груевски вели дека ќе ја снемало Македонија? Будала работа! Ќе го снема...

СЈО го чешла ОК на ДПМНЕ Кр.Паланка, видни активисти повикани на распит!

Kрива Паланка, 25.03.2017 На распит во СЈО досег се повикани три последователни...

ЛАТАС СЕ ЈАВИ СО РЕАКЦИЈА НА ПРЕСОТ НА СЈО: Накусо, соросоиди и порно квазиновинари од стадото на Заев, ебете се!

Латас се јави со колумна насловена Порно во која распали по Оливера...