Search
недела 22 септември 2019
  • :
  • :

Category: ТОП

МВР го казни Османи за зборување по телефон додека вози

Против Бујар Османи ќе биде поднесена прекршочна пријава поради кршење на...

Зошто државните органи ќутат за случајот Палевски?

Добивме инфо ама не од релевантни извори дека Љупчо Палевски пред некој ден...

АНА КАМЧЕВА ВО ЕЛЕМЕНТ, НЕ САМО НА КУМОТ И НА СТАРОСВАТОТ АКО ТРЕБА А И ОРЦЕ ВО ЕЛЕМЕНТ МАЛЦЕ БЕЛО НА НОС И ПЕВАЈ МИШКОО

СЕ ПРОСЛАВУВА ЗАТВОРАЊЕТО НА СЈО НЕ НЕ ГО СЛАВАТ РОДЕНДЕНОТ НА САШО...

EВЕ ГИИИ ЕВЕ ГИИИ ВМРОВЦИТЕЕЕЕ ВАРДАР ПИРИН ЕГЕЈ

Legendarna slika,VARDAR-PIRIN-EGEJ,so Oliver Mlakar,Tatjana Stojanovska Kanal5,Dule Micic,Joce Panov i Vaska Jankovska

Селата кај Неготино, Пепелиште, Криволак и другите во околината отсечени од светот, Тони бе воле еден решавај ситуација не пиј само ракии

еве по каков пат се стигнува од Неготино до Криволак Митко Јанчев те молиме...

ФОТОГРАФИИ: Ова е новата советничка на Нина Групер

Модел со експлицни фотографафии, со искуство во одговарање на телефонски...

На Кочо му здосади Нина Групер и фрли окце на младата претприемачка Коскарова, aма таа е среќно вљубена

Џабе Кочо џабе се звериш во Аријана Коскарова го глеаш ли р’закот до...

ПОВИК ДО САЊА И УЈП ОВА СЕ ФИРМИТЕ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ ПРЕКУ КОИ СЕ МОЛЗЕШЕ БУЏЕТОТ ВЛЕЗИ И ПРОВЕРИ ГИ!!!

23 ФИРМИ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ ВО МАКЕДОНИЈА, УЈП ВЛЕЗЕТЕ И КОНСТАТИРАЈТЕ ГО...

Јово Превара лут на Здравев- му го запослив синот во суд а он кумуваше да ме разрешат

Сега веке разрешениот судија и председател на врховниот суд Јово Вангелов...

Вилме само да прашаме до кај е кривичната пријава за Ана Камчева и фамилијата Димишкови?

Вилме само да прашаме до кај е кривичната пријава за Ана Камчева и...