Search
понеделник 21 јануари 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: ТОП

Охрид скај: САШЕ ИВАНОСКИ ПОЛИТИКО ,СИНОЌА ЈА ПРЕТЕПАЛ СВОЈАТА СОПРУГА,ИНТЕРВЕНИРАЛА ПОЛИЦИЈА!

Сашо Иваноски сопственик на порталот Мактел.Мк , синоќа ја претепал својата...

Kоледари кај Тричко, он па нервозен бега. Повторно шарени или уставобранители???

Љупчо Палевски пред 3 мин. ·  Коледари Македонски кај #ТРИЧКО Коледари...

„Јадеше Гулаш, А?“ А ти Миле јадеше ли го*на у притвор?

„Јадеше гулаш, а?“, го праша Миле Јанакиески, Александар Трајковски кој...

Оливер Андонов учествуваше во сообраќајка, има повредени познат дека за 18 часа дур беше министер вработил 85 луѓе

Ексминистерот за внатрешни работи и поранешен директор на ЈП „Јасен”,...

Ја ороси ли Путин Цеца вечерва???

PUTIN NIJE SKIDAO POGLED SA CECE RAŽNATOVIĆ! Ovo je detalj sa dočeka predsednika Rusije pred Hramom koji je SVIMA UPAO U OKO!...

„Што имаме ние повеќе од нив?“ Што сме ние повеќе од обичните граѓани – праша Рангелова

Со огромна поддршка од 81 пратеник во Собранието, се изгласа новиот, десет...

ШТО УСПЕАЛА ДА ПРОДАДЕ ВМРО-ДПМНЕ ПРЕД ДА И БИДЕ ЗАМРЗНАТ ИМОТОТ?

Замрзнувањето на имотот спречило партијата да продаде уште еден стан,...

Еве Димитров што испратил. Државјанството не означува етничка припадност. Заев вака е зачуван идентитетот а???

Еве Димитров што испратил. Државјанството не означува етничка припадност....

ГРУБИ СО НОВА ПРОВОКАЦИЈА: Во живо го леташе орелот, Столе го нарече играчот со бро 5!

ЉЕТ ЉЕТ САМОЉЕТ Пратеникот од редовите на ДУИ со нова провокација овој пат...

(ФОТО) Потерница за новинарот Ацо Кабранов: Судот го бара преку Службен весник

Основниот суд Скопје 2, преку Службен весник го бара главниот и одговорен...