Search
понеделник 22 јули 2019
  • :
  • :

Category: ТОП

ГЕРОСКИ СО ПРЕДИЗВИК ДО ШАРМАЛИТИКО И КОЗАРОТ

Branko Geroski пред 6 мин. ·  Ги повикувам Саше Ивановски Политико и Миленко...

Демант по објавата во електронските медиуми за поврзаност на Супертрејд и Владимир Стајиќ со случајот “Рекет”

Демант по објавата во електронските медиуми за поврзаност на Супертрејд и...

КИЧЕЕЦ СВОЈАТА КАРИЕРА ЈА ПОЧНАЛ КАКО МИЈАЧ НА ЧАШИ ВО ДИСКОТЕКА ПАРК КАЈ БУЦИ КА

Mилионерот Кичеец или кичевски кариерата ја почнал како мијач на садови кај...

ПОРТАЛОТ СВЕДОК И МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ ЛАЖАТ СТАИЌ БЕНТЛИТО ГО КУПИЛ РЕГУЛАР ПРЕКУ ПРОДАЖБА ОД ИЗВРШИТЕЛ НЕ СО РЕКЕТ

Vladimir Stajic пред 2 мин. ·  Kupeno od Procredit Banka,parite isplateni na smetka na bankata. Reputacijata na mojata kompanija...

Сега останува прашањето дали власта, но и опозицијата ќе оддолеат на понудите на Орце или конечно ќе му го дадат клучот од државата

Bobi Ilievski 1 мин. ·  Орце Камчев слушам си се заканувал дека ќе ги ставиш во...

Бизнисменот Стајиќ објави дека бил рекетиран од осомничен во случајот “Рекет”

Сопственикот на “Супертрејд” очекува надлежните органи да постапат...

КАРМА ИС А БИЧ, БОРЈАН, АЦО, ОРДАНОВСКИ, ЧОМОВСКИ СЕ ДЕЛ ОД ЗЛОСТОРНИЧКО ЗДРУЖЕНИЕ???

Mihajloski Goce 1 мин. ·  Borjan… да не се лажеме… како дел од 1ТВ за жал и ти си дел...

AЗМАНОВ КУКАВИЦА, СВОИТЕ ШВАЛЕРКИ ГИ ВРАБОТУВА КАЈ ПРИЈАТЕЛИ ЗА ЖЕНА МУ ДA НЕ ПОСУМЊАЛА

pismo ti pustiv na viberot toa za azmanov i svalerkata negova ,,, ako vika deka se fals neka se slika toj uste ednas pa da se sporedi...

АЗМАНОВ СО МАЛОТО КУРЕ МИ ПИША ДЕКА ЌЕ МЕ ЕБ..Л, СРЦКА БЕЕ ДАЈ НЕШТО БАР ДА ОСЕТАМ ХАХАХАХ

зоран азманов со мали букви намерно оти му е мало курето ми се зкануе ќе ме...

Анти-работничката Данска на екс-министерот Тевдовски

Кризата на капитализмот од 2008 година значеше пад во сите аспекти на...