Search
понеделник 24 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Свет

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што…

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што ќе...

Монструм: Мајка го убила синот (8) зошто ја затекнал во кревет со свекорот

Италијанката која го убила својот осумгодишен син само заради тоа што...

ТРАМП ОДБИ ДА КАЖЕ ДАЛИ ЌЕ ГО ПРИЗНАЕ ИЗБОРНИОТ РЕЗУЛТАТ

На финалната дебата пред изборите, синоќа во Лас Вегас, Трамп двапати одби...

Канада бара работници од странство: Потребни им се фитнес инструктори, информатичари, електричари…

Канада одлучила да им даде шанса на сите кои бараат работа во странство и на...

К’д мигранти почнев да те зезав тој е веќ лошо

Не знаемо дали овај слика е направена у Србију или Македонију, али свеедно...

Американците би ја покориле Русија за 20 дена: Потоа со таа земја ќе управува НАТО

“Потенцијалната војна со Русија нема да биде слична со војната со Ирак во...

ТРАМП СЕКСУАЛНО НАПАДНАЛ И НОВИНАРКА СО МАКЕДОНСКО ПОТЕКЛО

Канадската новинарка со македонско потекло Наташа Стојноф објави дека во...

Сноуден објави тајна снимка, има ванземаљци, Америка ги мачи

EDVARD SNOUDEN OBJAVIO TAJNI VIDEO: Šokantno saslušanje vanzemaljca u američkoj vojnoj bazi … VIDEO Edvard Snouden objavio strogo...

ДЕВОЈЧЕ ЛЕЖЕЛО 12 ЧАСА ПОД УРНАТИНИТЕ, СПАСЕНО ОД ПОСЛЕДНАТА ПРЕГРАТКА НА ТАТКО И

Три годишното девојче го преживеа уривањето на зградата во кинескиот град...

ДАЛИ ОВА СЕЛФИ Е ДОКАЗ ЗА УБИСТВО? СЕ ФОТОГРАФИРАЛЕ, А СЛЕДНИОТ МОМЕНТ ТАА ВИСЕЛА ОД БАЛКОНОТ НА 14. КАТ

Додека висела од терасата девојката константно барала помош и повторувала...