Search
понеделник 17 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Свет

ТОЈ ЗНАЕ КОЈ ЌЕ БИДЕ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД: НИКОГАШ НЕ ПОГРЕШИЛ ВО ПОСЛЕДНИТЕ 32 ГОДИНИ

Никој не може да биде сигурен околу тоа кој ќе победи на 8-ми ноември на...

Атрактивна Русинка (20) ја продава невиноста на интернет: Објавила фотографии и цена, а лицитацијата сè уште трае

Оваа убава Русинка ја проценила својата невиност на околу 152.000 евра, но тоа е...

Отворен најголемиот сатанистички храм во светот, што има во него? (ВИДЕО)

Храмот на Сатанизмот, секта која за себе тврди дека е најголема...

Хиларица месеци назад има ангажирано цел тим кој комплетно го истражи ликот на Трамп

Ljupco Markoski Како волонтер на Хилари изминативе неколку месеци да ви откријам...

БАЛКАНЦИ СЕ ЖЕНЕЛЕ СО ДЕВОЈКИ ОД СЛОВАЧКА: РАЗБИЕНА МРЕЖА ЗА СКЛУЧУВАЊЕ ЛАЖНИ БРАКОВИ

Жените од Словачка, кои балканците ги гледале само како виза за работа во...

Поради ова видео многумина го уништија својот iPhone: 10 милиони луѓе наседнаа на оваа финта

Откако се појави iPhone 7 на пазарот, многу корисници се жалат зошто нема...

ЖЕНА СО УТРОБАТА НА СОПРУГОТ ВО БАГАЖОТ ЗАПРЕНА НА АЕРОДРОМОТ ВО ГРАЦ

Жената од Мароко сакала да се направат тестови на останките за да се...

ОВА Е ИНЦИДЕНТОТ КОЈ ДОВЕЛ ДО РАЗВОДОТ НА БРЕД ПИТ И АНЏЕЛИНА ЏОЛИ

Бред Пит наводно е под истрага на полицијата и социјалните служби во Л.А. за...

Норвешка во сериозни проблеми: Никогаш не биле побогати, а мора да го “стегнат коланот

Дваесет години откако норвешката влада го уплатила првиот депозит во...

Руска убавица ја продала невиноста за 12.000 евра

Мајката на руската убавица, 17 – годишната Ана Фешенко, тврди дека нејзината...