Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Свет

ФАТАЛНА СРБИНКА : НОЌИТЕ ГИ МИНУВАЛА СО РАЗЛИЧНИ МАЖИ, А УТРЕДЕНТА ГИ ПРОНАОЃАЛЕ МРТВИ

Фаталната Србинка Дрaгана Михајловиќ која полицијата ја упасила во Малта,...

Најужасниот педофил: Директор силувал девојчиња секој четврток, им забранил градници и ги терал да носат само танги

Педофилот дури ја уценувал и мајката на двете девојчиња дека, ако не му...

“Мосул паѓа, Рака паѓа, борбата на џихадистите се сели во Европа…”

Многу побрзо од очекуваното се одвива офанзивата за ослободување на...

ТВИТЕР, РЕДИТ, САУНДКЛАУД И ДРУГИ САЈТОВИ ОНЕСПОСОБЕНИ ОД МАСИВЕН САЈБЕР НАПАД

Твитер, Редит, Спотифај и Саундлауд се дел од сајтовите погодени од...

Вака започнало: Еве што е вистинската причина за војната во Сирија

Гасот и нафтата отсекогаш биле жариште на проблемите на Блискиот исток,...

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што…

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што ќе...

Монструм: Мајка го убила синот (8) зошто ја затекнал во кревет со свекорот

Италијанката која го убила својот осумгодишен син само заради тоа што...

ТРАМП ОДБИ ДА КАЖЕ ДАЛИ ЌЕ ГО ПРИЗНАЕ ИЗБОРНИОТ РЕЗУЛТАТ

На финалната дебата пред изборите, синоќа во Лас Вегас, Трамп двапати одби...

Канада бара работници од странство: Потребни им се фитнес инструктори, информатичари, електричари…

Канада одлучила да им даде шанса на сите кои бараат работа во странство и на...

К’д мигранти почнев да те зезав тој е веќ лошо

Не знаемо дали овај слика е направена у Србију или Македонију, али свеедно...