Search
недела 22 септември 2019
  • :
  • :

Category: Свет

ШОК: Вработените во елитни јахти ги открија „валканите“ тајни на милјардерите

Скапите јахти се места каде што се дружат милијардерите. За тие да се дружат,...

Се фалеше со луксуз и позираше со оружје: Гламурозната дилерка пронајдена мртва

Клаудиа Очоа Феликс, гламурозна дилерка на злогласниот мексикански нарко...

Богати близначки се снимале како хранат бездомник со суши за да освојат ајфон

Руските близначки Аделја и Алина Фаткеева (24) предизвикаа бес на...

ПОЛИТИЧКИТЕ СПЕЦИФИЧНОСТИ НА ЕДНА АФРИКАНСКА ЗЕМЈА, КОНГО

Gavrilo A. Miloshevski пред 13 часа ·  DRŽAVNITE RAKOVODSTVA NA DR KONGO SO NIVNITE SPECIFIČNOSTI Na teritorijata na...

ВИДЕО: Учителка пуштала поpно на час за да ги научи учениците што е реално, а што не!

Скандинавците многу пати до сега покажаа дека живеат во друга димензија....

УМРЕЛ СРЕДЕ СЕКС НА СЛУЖБЕН ПАТ, СЕГА ФИРМАТА ПЛАЌА ОТШТЕТА ЗА НЕВЕРСТВО

Француска железничка компанија ќе исплати отштета на семејството на свој...

Мајка монструм си ги продала децата за да исплати долговите, а таткото да си ги подмири коцкарските долгови

Изреката „крвта не е вода“ не значи ништо за оваа жена. Парите, за неа, се...

Поранешниот султан се огласи по секс скандалот на неговата сопруга во базен: Жалам за мојот брак откако го видов жешкото видео

Поранешниот крал на Малезија признал дека „жали поради своите лични...

Се бakнyвaaт сочнo двајца познати мaжи на плажа во Шпанија (ФОТО)

Италијанскиот креатор Стефано Габано дел од летниот одмор ги мине со својот...

„Фатени во кревет“ со дадилката: Познати фаци што го направиле овој „смртен“ грев (ФОТО)

НЕВЕРСТВОТО КАКО НАЈЧЕСТА ПРИЧИНА ЗА РАЗВОД НА ПОЗНАТИТЕ Многу познати...