Search
недела 21 април 2019
  • :
  • :

Category: Свет

Снимка која го шокираше светот: Жена хипнотизирала касиер во супермаркет и му одзела 230 евра

Во околината на Москва се случил необичен грабеж во супермаркет. Касиерот...

Нарачала фустан како на фотографијата на интернет, а тоа што го добила на врата е за луѓе +18, па се охрабрила и го облекла

Студентката Јоди Ховард од Даблин нарачала фустан од интернет, но кога...

Ким : Бев на екстази кога го снимив домашното порно видео!!

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан откри како настанале...

(ВИДЕО) Објавени тајни снимки од амбасадата на Еквадор: Како Асанж ги поминувал деновите

Објавени се снимки од безбедносните камери од амбасадата на Еквадор, кои...

Оваа жена стана „хит“ на интернет откако ја сподели својата фотосесија по повод „прославата на РАЗВОДОТ“

Мари Лолис сакала да го прослави следното поглавје од нејзиниот живот со...

(ВИДЕО) АЈДЕЕ, САМО УШТЕ ОВА НИ ТРЕБАШЕ: Од сред Скопје на Канал 5 еден од лидерите на опозицијата во Србија, актерот Сергеј Трифуновиќ најави рушење на власта на Вучиќ во сабота!

„Само Вистина“ 12.4.2019 „Само Вистина“ – Интервју со Сергеј Трифуновиќ...

Уапсен е Џулијан Асанж

WATCH: Julian Assange is CARRIED out of the Ecuadorian Embassy WATCH: Moment Julian Assange is CARRIED out of the Embassy of Ecuador,...

Во Швајцарција се паркирала не дозволено место и врие пo новините, а кај нас и да убијат човек без причина ке си молчиме

Во Швајцарција се паркирала не дозволено место и врие п новините а кај нас и...

ГЕРМАНКА 23 ГОДИНИ ГО ТЕПАЛА СОПРУГОТ, А НА КРАЈ ГО УБИЛА СО ОКЛАГИЈА „САКАВ ДА ГО РЕСТАРТИРАМ“

Германката Хангрет Донели во Велика Бртинаија е осудена на доживотен...

Погледнете кaкво добредојде му посaкaa во зaтвор нa човекот кој упaднa во џaмијa во Нов Зелaнд (ВИДЕО)

Не можеше подобро добредојде дa му посaкaaт. Погледнете кaко зaтворениците го...