Search
среда 13 ноември 2019
  • :
  • :

Category: Спорт

И ХРИСТИЈАН ОД КЕЛН НА МЕРАК ЗА ПОБЕДАТА НА ВАРДАР

Hristijan Mickoski пред 14 часа ·  Кога сте мотивирани и верувате во себе, нема...

Заев со честитка до ракометарите: Браво момци, гордост наша!

Ракометарите од Вардар одат напред во финалето. Браво момци, гордост наша!,...

АЈДЕ ДА СЕ ОБЕДИНИМЕ: Шилегов повикува на заедничко бодрење и следење на Вардар на скопскиот плоштад

Шилегов повикува на заедничко бодрење и следење на Вардар на скопскиот...

ЧУДО ВО КЕЛН: Вардар се врати од „мртвите“ и ја сруши големата Барса

Во големата драма во „Ланксес Арена“ во Келн, македонскиот...

Мицкоски и Славески од Келн: Напред Вардаре, Oрце се крие позади да не го фотнат

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ е на трибините во „Ланксес...

Бобан Николов за „Ексклузив“: За жал 80% од девојките во Скопје се oроспии за пари (ВИДЕО)

Во продолжение ќе погледнете интервју со еден од најдобрите млади...

Оддаваме последна почит на легендата на мото спортот и Формула 1, Ники Лауда.

Supertrade пред 15 мин. ·  Оддаваме последна почит на легендата на мото спортот и...

Паланчанката Мери Акиевска прва на Балканското првенство во Грција во бодибилдинг

Momentalno nemozam tekst da pishuvam na skrateno ke pisham deka mnogu sum gorda motivirana shto ispagjav vo kategorija so shampionki nad...

Самсоненко останува мнозински сопственик, во Вардар влегуваат и домашни моќници! Како банкарскиот тајкун Хари

  MИЛИОНЧЕТО ЗА вардар го дава ГАЗДА ХАРИ КОМЕРЦИЈАЛНА Ракометниот...

Незнаете што е поубаво, да го гледате Меси како игра, или задникот на навивачка

Лионел Меси одигра феноменален натпревар против Ливерпул во првиот меч од...