Search
четврток 20 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

Што ќе ви е власт ако играте исто ко овие? Оставете ги барем да се доутепаат

Понекогаш ѝ се чудам на опозицијата (СДСМ со коалиционите партнери) како се...

Мирка лута на Груевски зошто признал дека бил американски вазал и потрчко

„Малку ни беа Ахмети и Тачи, Бранко и Заев, Борис ,,мрвкат“, и...

Куманово вчера потпишале договор за Зимско одржување на улици од снег?! Циц имаш ли акл бе?

ВРЕДНИОТ ГРАДОНАЧЕЛНИК Кој вели дека градоначалникот во заминување не...

ШТО ДОГОВОРИЈА АЛБАНЦИТЕ? ЕДИ РАМА И ХАШИМ ТАЧИ ИЛИ ИВАНОВ, ГРУЕВСКИ, ЗАЕВ- КОЈ Е ПОБИТНИОТ?

По двете средби во Тирана на лидерите на партиите на Албанците во...

Ненормалниот Груевски се надмина себе си во ова продолжение, зборува ПОЛУДЕН ЧОВЕК

Во продолжение ви го пренесуваме новиот дел од мегаинтервјуто со...

ШТО ПОДГОТВУВА ГРУЕВСКИ

Ѓорѓи Спасов Заев треба да го остави Груевски да зборува за непријателите и...

И Миленко удри по дедото Стефан и поповите, а Мирка сега, она се пијанчи со дедото???

Миленко Неделковски удри контра поповите, истиот тој Миленко другарот на...

Пимен: Поповите треба да горат за скапите џипови, и треба попе и треба…

Otec Pimen пред 2 часа во близина на Resen · Не палете огнови, нас спалете нè на клада...

Да им напоменам јавно на нашето “раководство” кое не е вечно, да не спие на уши и да ги верува правните служби нивни и адвокати лајнари

Зоран Христовски пред 2 часа · Додека нашето опозиционо раководство е...

Боки 13: Наместо дрвата, МПЦ нека ги донира своите златни ланци и возниот парк

Бојан Јовановски, познат во јавноста како Боки 13, се јави по повод апелите да...