Search
сабота 20 април 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

Летечкиот циркус на Владимир Панчевски

БЕСПЛАТНА СРЕДА Летечкиот циркус на Владимир Панчевски Колумна на Сашо...

Ова е држава на УЛИЗИЦИ

Meri Nikolova Токму сега · Во државичката поминуваат само оние што знаат да се...

Како ВМРО-ДПМНЕ стана најбогата партија во Европа?

Пишува: адв. Жарко Стеваноски Зошто АД „Македонски пошта“ е единствениот...

Панчевски и девојката не е на Диме, туку Паола која се тепаше за Панчевски

Bobi Ilievski пред 2 часа ·   Кој се степа во Основен Г.С и портпаролката П.К Горан...

Ова е опасно и мора веднаш да престане!

Пишува Бранко Геровски за Плусинфо Браво, дечки! Одличен старт на...

Пациентите од Истокот чекаат нова болница, но наместо неа во болничкиот двор добија црква

Angelco Andonovski 1 мин. · Skopje, Čair Municipality · Dobro be kriminalci neli bolnica gradevte??? Todoroff spremi si poveke...

Мене листите нa ДПМНЕ не ме ни интересирaaт, ни пa ги кoментирaм. Јaс никoгaш не сум глaсaлa зa нив, зoштo би ме интересирaле !?

Jordanka Ivanovska-Joci пред 1 час · Дa пoјaснaм, aкo не е јaснo. Мене листите нa ДПМНЕ не ме...

Миленко ќе гласал за СДСМ, Ферид бил легитимен негов претставник?

Гледам, главната полемика денес е за борбите со кучиња. Миленко Неделковски...

На идните избори ќе гласам против ДПМНЕ!

ЗА НАТЧОВЕКОТ-ФИЛОЗОФОТ-ФЕРИД Имам пробелм со текстов. Всушност повеќе...

ФЕРИД МУХИЌ Одговор до Анима мунди и останатите што тоа го бараат

Шарени протести наместо Шарена револуција. Разликите што постојат меѓу...