Search
сабота 22 февруари 2020
  • :
  • :

Category: Колумни

НЕМАМ ФАКУЛТЕТ ЗАТОА МЕ ШУТНАА ШМРЦ ПРЦ..ЗА ОРИЃАНСКИ

Robert Mileski пред 18 мин. ·  Удбашкана несреќа Златко Ориѓански не можел да...

Чекориме зошто 3 години не затворивме ни еден криминалец, туку станавме ортаци со нив.

Приказни од булеварот 1 час ·  Чекориме зошто 3 години не затворивме ни еден...

Честo јa упoтребувaте флoскулaтa ,,пoлитикaтa е курвa,, не дрaги мoи не е пoлитикaтa курвa, туку нaрoдoт е?!

Ivana Bozinovska пред 7 мин. ·  Некoлку прaшaњa дo сите oние кoи oдевме зaеднo пo улици a...

ЗОШТО ГЛАСАА ОД ВМРО АЛБАНЦИТЕ ДА ДОБИЈАТ ПЛУС ДВА ПРАТЕНИКА???

Filip T. Petrovski 1 мин. ·  Наместо да се донесе нов изборен модел, добивме...

Кога ја читате оваа објава поставете си го прашањето ___ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧЕШЕ СО ОРЦО И “ИМПЕРИЈА” АКО НЕ БИЛЕ **РЕКЕТИРАНИ**??????

Кога ја читате оваа објава поставете си го прашањето ___ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧЕШЕ СО...

ДА ВЕ ПОТСЕТИМЕ ДА НЕ СЕ ЗАБОРАВИ, ШТО ПРАВЕШЕ БОРИС ТУНЏЕВ ЗЕТОТ НА ЧИФЛИГАНЕЦ, ПОТРЧКО НА ЗАЕВИ

ВО ПОНЕДЕЛНИК ЧИТАЈТЕ СКАНДАЛОЗНО ПИСМО ОД ВРАБОТЕН ВО КАТАСТАР ЗА...

Провладин новинар со нов антисемитизам: Во Македонија немало Евреи

Нов случај на антисемитизам во Македонија во кој со објаснување на омразата...

Нека ви е на здравје законот на сите што ќе си обезбедите неказнивост за вашите злодела!

Новото лошо законско решение за третманот на нелегално прибавените докази...

ШТО ВИ Е ФИЛМОТ СИ ДОДАВАТЕ ЛИ ТОПКИ?

Магдалена Стојмановиќ пред 5 мин. ·  💖 Добро е што Рашела Мизрахи беше...

Најчевска: ДУИ СЕ БАНДА КРИМИНАЛЦИ И НЕ ДРЖАТ ПОД ЗАЛОЖНИШТВО

Mirjana Najchevska 2 ч. ·  Како што реков: ДУИ е банда на криминалци кои ги држат во...