Search
понеделник 22 јули 2019
  • :
  • :

Category: Колумни

Ова не се приказните на Геро, ова трилерот наречен живот во Северна!

ОВА НЕ СЕ ПРИКАЗНИТЕ НА ГЕРО, ова трилерот наречен живот во Северна!...

КАРМА ИС А БИЧ, БОРЈАН, АЦО, ОРДАНОВСКИ, ЧОМОВСКИ СЕ ДЕЛ ОД ЗЛОСТОРНИЧКО ЗДРУЖЕНИЕ???

Mihajloski Goce 1 мин. ·  Borjan… да не се лажеме… како дел од 1ТВ за жал и ти си дел...

Зоки Заев не се мешај у нешто што не е твоја работа

Jordanka Ivanovska-Joci пред 33 мин. ·  Најдобриот истражувачки новинар во историја на...

Скандал „Рекет“: На новинарите во 1ТВ им останаа горчина и резигнираност и илјадниците евра криминален хонорар

ДУВЛОТО НА РАЗВРАТОТ КОНЕЧНО ЌЕ СЕ ЗАТВОРИ СЕГА НИНА  И ДРУГИТЕ КАЈ ЌЕ ШИРАТ...

ЗА МАКЕДОНСКИТЕ СПОНЗОРУШИ И МУФЛОНИ

Zoran Bozinovski Администратор · пред 3 мин. LOV NA ,,MUFLONI,,… Makedonija si ima i svoja KURVINSKA MAFIJA....

Анти-работничката Данска на екс-министерот Тевдовски

Кризата на капитализмот од 2008 година значеше пад во сите аспекти на...

Проф. Прелиќ: Се чувствувам како глупача, Катица ми го изеде џигерот

Оставката на специјалната обвинителка Катица Јанева предизвика огромно...

ОРЦЕ НАРАЧАЛ КАЈ КИЧЕЕЦ, А ПОСЛЕ ГО СПАКИРАЛ И ПРОДАЛ?

Zoran Bozinovski пред 24 мин. ·  Orco go prijavuva reketiranjeto duri otkako so JOVO PREVARA dogovara i si plakja za rušenje na...

Куба Либре убаини плажа која НЕ Е дивоградба, премиерот, градоначлникот итн…не бе само на Усеини е дивоградба

Куба Либре убаини плажа која НЕ Е дивоградба, премиерот, градоначлникот...

Баталете Боки, Ката, Орце…скенирајте фискални 😂😂😂

Suad MissiniМи се допаѓа 1 час ·  Prijatel mi prakja fotka…I vednas mi se javuva, vikajki, celiot odlepen od nervoza…...