Search
сабота 14 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

Батето на нарко ТОМ, ПЛАГИЈАТОР Е, со овакви ли бе СДСМ, овој ли ќе ве брани хахахахах

БИЛ И БИЌЕ: НИШТАВИЛО Дрпнал комплет ставови искажани на една трибина со...

KOJ ГО НОСИ ДИНО МЕРЛИН ВО СКОПЈЕ, А ЛИЦЕМЕРИ ЗНАЕТЕ ЛИ?

Nora Sam Shakiri Markovic 1 час ·  Се исповраќавте за организацијата на Новогодишната...

ГЕРО: ДАГАУ ЌЕ ВЕ ПРАВАМ КАКО ВО ЈУНИ ЌЕ ВЕ ГАЗАМ ДЕЧКИ ОД ВЛАСТА

Нема друго чаре. Чекам да се долајат песовиве, па да се фатам и јас за работа....

ШВЕРЦЕРИТЕ ОД ДАДИ КОМПАНИ ВИНИЦА, КОЈ ПЕРЕ РАЦЕ ОД ВИНАТА И КРИМИНАЛОТ???

‎Zoran Bozinovski‎ до BUREVESNIK пред 7 мин. ·  Na početokot na godinata vo Grcija beše zapleneta cisterna na DADI...

Братчето на Горан од СДК, глумацот Јовица денес му го рушеа Џубокс а он се карал со Јоци

Jordanka Ivanovska-Joci пред 6 мин. ·  ,,Не сакам да поверувам дека работиш за нечиј...

Јанко Илковски: Ние сме завидливи,неспособни, некадарни, злобни….

Janko Ilkovski Токму сега ·  Кај нас истово да се случи, прво што ќе направат...

ДОБРО УПАТЕНИ ИЗВОРИ!

Suzana Josevska Anastasovska 1 час ·  Додека да успееме да се свртиме околу себе,...

Рекет 1, пред Рекет 2

Ivana Bozinovska пред 6 мин. ·  Рекет 1, пред Рекет 2 1.Еден студент давал по 1500 евра за...

Мој, пак, извор од Шутка се колне дека на Боки секој ден му се носат пастрмајлии во затвор

Она што го научивме од судењето „Рекет“ е дека нашиот судски систем...

ДАДИ КОМПАНИ СИ НАЈДЕ НОВ ПАРТНЕР ВО ШВЕРЦОТ СО НАФТА, А ТОА Е РЕКА, ЦРНА РЕКА

‎Зоран Буревесник Божиновски‎ до BUREVESNIK пред 18 мин. ·  Izvršnata švercerska vlast...