Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Црна Хроника

Авион исчезна во околината на Скопје

Приватен комерцијален лет исчезнал од радарот во близина на скопскиот...

ВНИМАНИЕ: Опасна двојка демне мали дечиња низ Скопје со цел да ги киднапира

ВНИМАНИЕ: Вчера вечерта околу 7 часот во населбата 11 Октомври во Кисела Вода...

Србинот не чуствува вина: Детето на загинантите скопјани вратено во болница

  Четириесет и шестгодишниот Драган Стефановиќ од Србија, првообвинет за...