Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Црна Хроника

Судот одби да и го зеде пасошот на осомничената Канческа-Милеска

Ckопска единица денеска извести дека го одбила барањето на Специјалното...

Mутавата Наталија нимфомакс се заканува на полицајци со откази? Кај ти ќе се деваш мори чавке празноглава после 12 ти?!

КОЈ ЌЕ ЛЕТА ОД РАБОТА НА 12-ТИ ДЕКЕМВРИ: Направен список на партиски...

Одреден притвор за синот на шоферот на градоначалникот на Кр.Паланка, следен е Градоначалникот од СЈО му се острат

Истрагата на МВР поврзана со вчерашното апсење на неколку лица од Крива...

Е Диме нема бегање фатен си со спуштени гаќи ти и твоите пријатели џандари!

Што се десило според очевидци и вработени во МВР, Диме сакал Нинџа да го...

Снимка од службениот туарег со кој Диме Спасов удрил во возила (ВИДЕО)

Телевизијата 24 вести објави снимка од оштетениот џип „туарег“ со кој...

МВР: Диме Спасов удрил едно возило, па бегајќи удрил во уште едно возило, а кога бил сопрен од полицајци избегал со трчање

MВР официјално излезе со соопштение за синоќешната сообраќајка која ја...

Отишол во полиција и тврдел дека возел тој, а не Диме Спасов, но не знаел да каже што се случило

Cиноќа, откако Диме Спасов направил сообраќајка по што и избегал на...

ЕВЕ ЈА ВИСТИНАТА ЗА ДИМЕ СПАСОВ ОД СИНОЌА, ШТО СЕ ДЕСИ ЦРНИ ДИМЕ ЗОШТО БЕГАШ???

Nie mislevme e peder a on i svalerka da ti imal!  Nie mislevme pie mleko a on sljokal!  Nie mislevme rano si legnuva a on po cela vecer...

Па па па пукано и фрлено бомба на автомобилот на Ратко Капушевски потписникот на фирмите на Самсоненко

Bobi Ilievski пред 5 минути · Економски Лидер ·   Ова веќе наликува на Белград во...

ЗЕКИРИ : ДИМЕ СПАСОВ ЗЕТОТ НА КОЛИШЕВСКИ ВО ПИЈАНА СОСТОЈБА ПРЕДИЗВИКАЛ СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ И ПОБЕГНАЛ!

Фејсбук статус на Мухамед Зекири