Search
сабота 23 февруари 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Category: Црна Хроника

Вечерва повторно обид за киднапирање во Ченто

Вечерва повторно обид за киднапирање во Ченто на 15 годишна девојка од лица...

ГО ПPETEПAЛ СПИРО РИСТОВСКИ ПА СЕ ФОТОГРАФИРАЛ ЗА ФЕЈСБУК: Сите ќе ве cкpшимe од ќoтeк, сите политичари кои ќе дојдете во зaтвop!

Братучедот на Лирим Красничи, Мухамет Красничи, на својот ФБ профил се...

Миле Јанакиески и Спиро Ристовски се двајцата приведени за 27 април ќе јадат над 20 години

Поранешниот министер за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс министерот...

Црн крст исцртан пред домот на скопски бизнисмен, Златко Кубус доби закана од Кираца и Хари Костов

Утрово пред домот на сопственикот на градежната компанија „Кубус“, Златко...

Kако што објави Доказ: Даниела пронајдена во Вардар

Исчезнатата Даниела пронајдена мртва во Вардар – Од водите на Вардар кај...

Исчезнатата Даниела пронајдена мртва во Вардар

Радио Мрежа 89 пред 3 часа ·  БЛИЦ ВЕСТИ / СЕМЕЈСТВОТО ПЕЦЕВСКИ ОД СКОПЈЕ...

24 Инфо: Полицијата уапсила околу 20 припадници на ИСИС

Порталот 24 Инфо објави дека полицијата уапсила околу 20 припадници на ИСИС,...

Сообраќајна несреќа на патот Струмица – Радовиш, патот целосно затворен

Нова несреќа Сообраќајна несреќа вечерва се случила на патниот правец...

ПОЗНАТ ИДЕНТИТЕТОТ НА УШТЕ ЕДЕН ОД HACTPAДАНИТЕ: Раководител на Сектор за сообраќај во град Скопје, еден од жpтвитe во тpaгичнaтa cooбpaќајка!

Синоќешната вест за 14-те зaгинaти патници Гостиварци во автобуската нecpeќa на...

15 загинати во тешката автобуска несреќа, на истото место 1987 година имало иста несреќа

ДАЛИ СЕ СЕЌАВАТЕ НА УЧИЛИШНИОТ АВТОБУС ШТО НАСТРАДА НА ИСТОТО МЕСТО ВО 1987...