Search
понеделник 24 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Балкан

Ален Исламовиќ откри дека синоќа вечерал со Буштур

Македонската кошаркарка легенда, Благоја Георгиевски – „Буштур“ пред...

,,Ги заборавив сите кавги” – Жељко Бебек се враќа во ,,Бијело Дугме”?

Жељко Бебек ќе се врати во ,,Бијело Дугме”. „Како што стареам, чувствувам...

ВЛАТКО ЛОЗАНОВСКИ Е НАЈДОБАР ПОП-ФОЛК ИЗВЕДУВАЧ : Јас не сум од Северна, јас сум од МАКЕДОНИЈА (ФОТО)

– Јас не сум од Северна, јас сум до Македонија, порача Влатко...

Вака изгледа поранешниот сопруг на Јелена Карлеуша

Бојан Кариќ е син на Сретен Кариќ, а воедно и екс сопруг на српската пејачка...

ДЕТАЛИ ВО ЛА ВЕРИТА: Како Заеви купувале и местеле гласови (ФОТО+ВИДЕО)

Досие за Заев, омилениот премиер на ЕУ, околу кого се стеснува кругот....

„Стапи во брак со својот силувач“ – Контроверзен закон предизвика бес во Турција

Законот кој би можел да им дозволи на мажите кои имале сексуални односи со...

ДАЛИ ДРАГАН НОВОСЕЛ ХРВАТСКИОТ ТУЖИТЕЛ ГИ СПРЕМИ ОБВИНЕНИЈАТА НА СЈО И ИМ ГИ ДАДЕ ГОТОВИ?

Драган Новосел е заменик државен јавен обвинител во Хрватска или барем беше...

СТРАШНО КАЈ НАС СЕ САМОЗАПАЛУВААТ ВО БЕЛГРАД СИ ПУКААТ У УСТА НА СРЕД УЛИЦА

ČOVEK PUCAO SEBI U USTA NA TRGU NIKOLE PAŠIĆA! Užas u centru Beograda! Nepoznati muškarac izvršio je večeras samoubistvo na Trgu...

СРПСКИ ПСИХИЈАТАР ТВРДИ: ЖЕНИТЕ СО ИМААТ НАД 50 ГОДИНИ НЕ ГИ БИВА ЗА НИШТО

Psihijatar Jovan Marić svojim problematičnim izjavama godinama šokira, a stavovi iza kojih stoji su puni nepoštovanja i...

Jeлена Карлеуша се закани со смрт на уредникот на Информер и на неговите деца

NA*EBAĆEŠ, ZAVRŠIĆEŠ U RUPI, I TI I TVOJA DECA! Jelena Karleuša u sudu uputila jezive pretnje glavnom uredniku Informera Draganu J....