Search
петок 22 март 2019
  • :
  • :
loading...

Category: Балкан

Таа е најубавата Србинка: Заводливата манекенка се соблече и ги покажа своите атрибути!

Српската манекенка Бојана Крсмановиќ важи за една од најубавите Србинки, а...

Kaрлеуша и се одмазди на Цеца, објавени скроз голи фотки на Цеца, +18

  Сликите се монтажа не се палете џабе или не се ексклузива на Доказм

Весникот на Вучиќ открива што планирал Заев и екипата за Вучиќ

EKSKLUZIVNO OTKRIVAMO! SVI DETALJI TAJNOG SASTANKA U SKOPLJU! Kod Zaeva dogovoren plan za Vučićev pad! Tajkun Dragan Đilas se 8....

Информер рс: Заев и Американците сакаат да го затворат Вучиќ? Јао Зоран ти брате фаца стана регионална

STRANCI I TAJKUNI PLANIRAJU VELIKO ZLO U SRBIJI Đilas i Zaev hoće da uhapse Vučića Lider Saveza za Srbiju, tajkun Dragan Đilas na...

(ВИДЕО) Жестока тепачка на две жени во белградско такси

Снимката од Белград, на која се гледа тепачка на две жени на задното седиште...

Денот на жената е еврејска далавера?

Srpska pravoslavna omladina: Osmi mart, jevrejska podmetačina Osvešćenje je došlo devedesetih godina kada je jedan deo našeg naroda...

Потресно сведоштво: Ме силуваa сопругот, кумот и другар a синот гледаше

Обвинителството ја обновило истрагата против маж осомничен дека со кумот и...

Бугарска компанија сака да влезе на македонскиот медиумски пазар

Бугарската фирма која што на нашите простори е позната по организирањето на...

Бојан Јовановски во најтешките денови со Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша скршена од болка. Пријатели, соработници и колеги денеска...

ИВАНА „НЕГАТИВ“ ЌЕ ЈА ЗАМЕНИ КАРЛЕУША ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“

Српската пејачка Ивана Петерс, поранешна членка на „Тап 011“ и „Негатив“ ќе...