Search
петок 10 април 2020
  • :
  • :

Category: Балкан

БРАЌА ВО ПРЕГРАТКА ЗАМИНАА ВО СМРТ: ТАЖНАТА СУДБИНА НА НИКОЛА И СТЕФАН ГО РАСПЛАКА РЕГИОНОТ

Две дечиња од Рача кај Крагуевац се удавија во неделата во Сребреното езеро,...

Развод од 180.000 евра: Еве што бара сопругот од Дара Бубамара

Дара Бубамара од неодамна потврди дека се разведува од Милан Кесиќ, а сега е...

ОВА СЕ ШОКОВИ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕША ЈА ИМИТИРА ТИЈАНА АЈФОН?

порталот Естрада плус. Старлетата Тијана Ајфон и Јелена Карлеуша немаат...

АНГЕЛ НА ПЕКОЛОТ: Мајка Тереза

За Мајка Тереза, која папата ја прогласи за светица и ја нарече...

Ова никој не го очекувал: Божица на боиштето во Сирија – е Црногорка!

Уапсениот сириски борец Хамид Бехарович, на црногорските тајни агенти им...

(ВИДЕО) ПРОКЛЕТСТВОТО НА БАБА МИРА СЕ ОСТВАРУВА – ЗГРАДАТА ЗА САМОУБИЈЦИ ВО КРАГУЕВАЦ ПРОКОЛНАТА ПРЕД 30 ГОДИНИ

Солитер „Ипсилон“ во населбата Крагуевац, во Ердоглија по многу работи е...

Исповед на Ненад кој се проституира со познати личности го шокиарше регионот

Во случај да не знаевте, главниот град на Србија е еден вид Мека и Медина на...

16 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ПАДНАЛА ОД ТЕРАСА ПОЗИРАЈЌИ – ПРЕД ДА ПАДНЕ ВРИШТЕЛА ДРЖЕЈЌИ СЕ ЗА ОГРАДАТА

Тинејџерката К.М. (16) паднала од терасата на вториот кат во Краљево додека се...

НЕ ПОСТОИ СПЕРМА КОЈА НЕ ЈА ПРОБАЛА: ТАМАРА И ГО ВОЗВРАТИ УДАРОТ НА СОРАЈА!

Некогашните пријателки, сега заколнати непријателки се во центарот на...

(ВИДЕО) ЗАТОА ЈА ВИКААТ БОМБИНИЦА – Секс бомбата од Пинкови Ѕвезди во бикини

Оние кои ги пратат натпреварувањата во „Пинкови ѕвезди“ нјаверојатно се...