Search
недела 22 септември 2019
  • :
  • :

Category: Балкан

Алија Изетбеговиќ бил хитлеров младинец и убиец ?!

U ime pravde za sve ljude ovog svijeta donosimo slike Alije Izetbegovića prvog predsjednika SDA i BiH  koji je bio u Hitlerovoj omladini....

ЈА ЗЕМА НА 23 ГОДИНИ – KАКО СЕГА ИЗГЛЕДА ПОРАНЕШНАТА СОПРУГА НА ЖЕЉКО ЈОКСИМОВИЌ (ФОТО)

Популарниот српски пејач сега е во брак со водителката Јована, но пред неа...

Дара Бубамара ШОКИРАШЕ: Разведена сум веќе една година но никој не знае

Дара БубаМара реши да стави крај на гласините околу разводот и призна дека...

Спиел со бившата професорка од факултет: Таа има семејство а тој се заљубил до уши во нејзе!

Oва момче спиелo со неговата поранешна професорка од факултет. Сега се...

И овојпат е Сања ама друга: Ова е новата водителка на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Името е исто, но не и водителката. На местото на Сања Кужет која го напушти...

ХОРОР ВО СРБИЈА: УЧИЛИШЕН АВТОБУС ВЛЕТА ВО КУЌА, ДВЕ ДЕЦА ТЕШКО ПОВРЕДЕНИ

Во судир на училиштен автобус и патничко возило, што се случи синоќа во...

Сите ја бараат и и лепат илјадници евра бакшиш – Се запрепастуваат од нејзините години

Пејачката Александра Пријовиќ една од најбараните ѕвезди на „Гранд“ па...

КУЌА НА СТРАВОТ: ТУКА ДРЖЕЛЕ ДЕВОЈЧЕ (16) ГО ПОДВЕДУВАЛЕ И ГО СИЛУВАЛЕ НА ГРОБИШТА

Жртва на двајца силувачи од Богатиќ, уапсени во рамките на акцијата на...

БРАЌА ВО ПРЕГРАТКА ЗАМИНАА ВО СМРТ: ТАЖНАТА СУДБИНА НА НИКОЛА И СТЕФАН ГО РАСПЛАКА РЕГИОНОТ

Две дечиња од Рача кај Крагуевац се удавија во неделата во Сребреното езеро,...

Развод од 180.000 евра: Еве што бара сопругот од Дара Бубамара

Дара Бубамара од неодамна потврди дека се разведува од Милан Кесиќ, а сега е...