Search
понеделник 24 февруари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Балкан

Дачиќ ја спушта топката: Пријателството треба да се почитува и во Скопје и во Белград

Шефот на српската дипломатија Ивица Дачиќ вечерва изјави дека сe согласува...

(ФОТО) КАКО ДЕНЕС ИЗГЛЕДА ЖЕНАТА НА КОЈА ЧОРБА И ЈА ПОСВЕТИ „ОСТАНИ ЃУБРЕ ДО КРАЈА“

Познатиот рокер Бора Ѓорѓевиќ дури три песни и  посветил на Биљана Невајда...

Дачиќ: Србија погреши што ја призна Македонија под уставно име

Шефот на српската дипломатија Ивица Дачиќ рече дека Србија погрешила што ја...

БЕА ВО ВРСКА 7 ГОДИНИ: ОВА Е НАЈГОЛЕМАТА ЉУБОВ НА ВЛАДО ГЕОРГИЕВ! (ФОТО)

Најголемата љубов на Владо Георгиев беше Ирена Маркет. Тие беа во врска...

Во Грција поскапуваат цигарите, бензинот и кафето

Нов бран од поскапувања на стоките и услугите ја очекуват Грција на...

Осум години затвор за Пинковата Ѕвезда

Кантонскиот суд во Нови Травник завчера на осум години затвор го осуди...

БАЛКАНОТ ПИШУВА ДРАМИ

Познатата српска пејачка обвинета за убиството на Ксенија Пајчин

Ни шест години по монструозното убиство на пејачката Ксенија Пајчин која во...

Вистинска убавица која доаѓа од нашето соседство

Во последните години многу девојки од Косово се пробија на светската...

СЕВЕРИНА НА ВРВОТ, БИЗНИСМЕНОТ ОД НЕЈЗИНОТО ПОРНО НА ДНОТО: ЕВЕ КАКО ПРОПАДНА СЕКС ПАРТНЕРОТ

Најпознатото домашно видео на просторот на Балканот со еден од најбогатите...