Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Балкан

АНГЕЛ НА ПЕКОЛОТ: Мајка Тереза

За Мајка Тереза, која папата ја прогласи за светица и ја нарече...

Ова никој не го очекувал: Божица на боиштето во Сирија – е Црногорка!

Уапсениот сириски борец Хамид Бехарович, на црногорските тајни агенти им...

(ВИДЕО) ПРОКЛЕТСТВОТО НА БАБА МИРА СЕ ОСТВАРУВА – ЗГРАДАТА ЗА САМОУБИЈЦИ ВО КРАГУЕВАЦ ПРОКОЛНАТА ПРЕД 30 ГОДИНИ

Солитер „Ипсилон“ во населбата Крагуевац, во Ердоглија по многу работи е...

Исповед на Ненад кој се проституира со познати личности го шокиарше регионот

Во случај да не знаевте, главниот град на Србија е еден вид Мека и Медина на...

16 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ПАДНАЛА ОД ТЕРАСА ПОЗИРАЈЌИ – ПРЕД ДА ПАДНЕ ВРИШТЕЛА ДРЖЕЈЌИ СЕ ЗА ОГРАДАТА

Тинејџерката К.М. (16) паднала од терасата на вториот кат во Краљево додека се...

НЕ ПОСТОИ СПЕРМА КОЈА НЕ ЈА ПРОБАЛА: ТАМАРА И ГО ВОЗВРАТИ УДАРОТ НА СОРАЈА!

Некогашните пријателки, сега заколнати непријателки се во центарот на...

(ВИДЕО) ЗАТОА ЈА ВИКААТ БОМБИНИЦА – Секс бомбата од Пинкови Ѕвезди во бикини

Оние кои ги пратат натпреварувањата во „Пинкови ѕвезди“ нјаверојатно се...

СО ПРЕЗИР И НОСТАЛГИЈА ЗА БИЈЕЛО ДУГМЕ

Тука се љубат украдени рифови и народни песни, тука се дупат Ван Хален, гајди...

(ВИДЕО) ВОДОПАД СРЕД БЕЛГРАД – ГО ПОТОПИЈА ЦРНИ ОБЛАЦИ – СТРАШНИ СЛИКИ ОД НЕВРЕМЕТО

Невремето кое беше најавено за вечерва каде се очекува да паднат од 30 до 50...

Милена Дравиќ во инвалидска количка? – Славната актерка со нарушено здравје

  Актерката Милена Дравиќ е со нарушено здраво. Имено папараците на...