Search
среда 17 јули 2019
  • :
  • :

Category: Балкан

Сите ја бараат и и лепат илјадници евра бакшиш – Се запрепастуваат од нејзините години

Пејачката Александра Пријовиќ една од најбараните ѕвезди на „Гранд“ па...

КУЌА НА СТРАВОТ: ТУКА ДРЖЕЛЕ ДЕВОЈЧЕ (16) ГО ПОДВЕДУВАЛЕ И ГО СИЛУВАЛЕ НА ГРОБИШТА

Жртва на двајца силувачи од Богатиќ, уапсени во рамките на акцијата на...

БРАЌА ВО ПРЕГРАТКА ЗАМИНАА ВО СМРТ: ТАЖНАТА СУДБИНА НА НИКОЛА И СТЕФАН ГО РАСПЛАКА РЕГИОНОТ

Две дечиња од Рача кај Крагуевац се удавија во неделата во Сребреното езеро,...

Развод од 180.000 евра: Еве што бара сопругот од Дара Бубамара

Дара Бубамара од неодамна потврди дека се разведува од Милан Кесиќ, а сега е...

ОВА СЕ ШОКОВИ: ЈЕЛЕНА КАРЛЕША ЈА ИМИТИРА ТИЈАНА АЈФОН?

порталот Естрада плус. Старлетата Тијана Ајфон и Јелена Карлеуша немаат...

АНГЕЛ НА ПЕКОЛОТ: Мајка Тереза

За Мајка Тереза, која папата ја прогласи за светица и ја нарече...

Ова никој не го очекувал: Божица на боиштето во Сирија – е Црногорка!

Уапсениот сириски борец Хамид Бехарович, на црногорските тајни агенти им...

(ВИДЕО) ПРОКЛЕТСТВОТО НА БАБА МИРА СЕ ОСТВАРУВА – ЗГРАДАТА ЗА САМОУБИЈЦИ ВО КРАГУЕВАЦ ПРОКОЛНАТА ПРЕД 30 ГОДИНИ

Солитер „Ипсилон“ во населбата Крагуевац, во Ердоглија по многу работи е...

Исповед на Ненад кој се проституира со познати личности го шокиарше регионот

Во случај да не знаевте, главниот град на Србија е еден вид Мека и Медина на...

16 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ПАДНАЛА ОД ТЕРАСА ПОЗИРАЈЌИ – ПРЕД ДА ПАДНЕ ВРИШТЕЛА ДРЖЕЈЌИ СЕ ЗА ОГРАДАТА

Тинејџерката К.М. (16) паднала од терасата на вториот кат во Краљево додека се...