Search
вторник 26 март 2019
  • :
  • :
loading...

Category: Балкан

ЦИФРИ ОД КОИ СОЛЗАТ ОЧИТЕ – Анабела бара КУП ПАРИ за да влезе со ќерка и во „Парови“

Иако е целосно неизвесно кога ќе стартува новата сезона на „Парови“,...

НА ХАЛКИДИКИ РАЗЛЕАНИ ФЕКАЛИИ, ЗАГРОЗЕНО ЗДРАВЈЕТО НА ТУРИСТИТЕ И ЖИТЕЛИТЕ

Во грчкото место Дионисос Бич, познатото летувалиште, кое често го...

ПОСЛЕ ПАРАДАТА ПОПОВИ: Го исчистија градот од „Содома и Гомора“ (ФОТО)

Со икони во рацете поповите преку Кнез Михајлова стигнаа до Плоштадот на...

РОДЕН ЗА ТЕПАЧКА: Како боксувал еден од најпознатите српски криминалци Љуба Земунац (ВИДЕО)

Љубомир Магаш е еден од основачите на Земунскиот клан во Србија кој беше...

УБИЕЦОТ ДЕФИНИТИВНО Е ОД СЕМЕЈСТВОТО: Полицијата ги притисна деверот и свекорот на Јелена Марјановиќ!

Убиството кое го потресе регионов се случи пред пет месеци, а уште никој не е...

ПРЕТЕПАНА ПОЗНАТА ПОЛИТИЧАРКА – Сораја стои зад нападот

Ема Џухиќ (24) политичарка од Подгорица брутално беше претепана на...

(ФОТО) Општ метеж и гужва: Почна снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Во студиото на „Гранд“ е општ метеж и гужва. Прв на снимањето се појави Саша...

За оваа млада бринета ја остави Дара Бубамара

Откако потврди дека се разведува од Дара Бубамара, нејзиниот сопруг...

Алија Изетбеговиќ бил хитлеров младинец и убиец ?!

U ime pravde za sve ljude ovog svijeta donosimo slike Alije Izetbegovića prvog predsjednika SDA i BiH  koji je bio u Hitlerovoj omladini....

ЈА ЗЕМА НА 23 ГОДИНИ – KАКО СЕГА ИЗГЛЕДА ПОРАНЕШНАТА СОПРУГА НА ЖЕЉКО ЈОКСИМОВИЌ (ФОТО)

Популарниот српски пејач сега е во брак со водителката Јована, но пред неа...