Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

Category: Балкан

ПАРИЧЕН НАДОМЕСТ ЗА БАБИТЕ, КОИ ГИ ЧУВААТ ВНУЦИТЕ

Бабите, кои ги чуваат своите внуци, додека родителите работат, ќе добиваат...

Кула: ДУИ не коалицираше со ВМРО-ДПМНЕ поради медиумите на Сорос

Албанскиот експерт за регионални прашања, Илир Кула, во емисијата...

МИЛОШ СО ОВАА СТРАШНА ПОРАКА НА ФЕЈСБУК ГО НАЈАВИЛ КРВАВИОТ ЗЛОЧИН

Милош Чодановиќ (28) од Суботица, кој се наоѓа во притовр поради сомнение дека...

СЕ ПОЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД БРЕНА КАДЕ ТАА ЛЕЖИ РЕЧИСИ ГОЛА

На интернет со појави слика од Брена на која таа лежи речиси гола покриена...

Радев: Не можеме да ја браниме Европа без Шенген

Бугарскиот претседател Румен Радев истакна дека Бугарија ги прави сите...

Американскиот конгресмен Рохрабачер: Македонија не е држава и треба да се подели

Американскиот конгресмен Дана Рохрабачер вели дека Македонија не е држава...

ДОКОЛКУ НЕ СЕ ПОВЛЕЧЕШЕ ОВАА ЖЕНА ОД ЕСТРАДАТА БРЕНА НЕМАШЕ ДА БИДЕ ЅВЕЗДА

Оваа жена беше вистинска атракција, а сите кои ја виделе и предвиделе голем...

Исчезна Јабланичкото Езеро во БиХ

Јабланичкото Езеро во Босна и Херцеговина целосно исчезна откако...

Народњаци да не ве лаже Канал 5 со репризи ова е најновото издание на ЗВЕЗДЕ ГРАНДА

Јанис Бутарис Градоначалник на Солун, влав интересна појава поврзана со Македонија на повеќе начини

Јанис Бутарис (грчки: Јанис Boutari роден на 13 јуни 1942 година [1]) е грчки...