Search
понеделник 17 јуни 2019
  • :
  • :

Category: Балкан

JEЛЕНА КАРЛЕУША ПРЕТЕПАЛА НОВИНАР НА КУРИР

(UZNEMIRUJUĆI SNIMAK) KARLEUŠA DAVI, PSUJE I PLJUJE KURIROVOG REPORTERA I URLA: Je*em li ti mrtvu majku, pi*ko… Potpuno podivljala!...

Печат: Нема потреба од нервоза во Северна Македонија, датум ќе има

Од владејачката ЦДУ на канцеларката Меркел за ФАЦ велат дека не ја...

Ех кога би била Сања нашата Северина со вакви фотки и ние би се фалеле и споделувале, ама ете не е

Ah be Sanja da te prashame dali megu dvata kruga za izborite na Stevo shefot te izbrkal od kabinet poradi nekooperativnost tvoja? Velat...

TAДИЌ БИЛ ГЕЈ, ЕЕЕ КАЈ НАС ПОЛА ВЛАДА ПА ШТО

Retko te viđam sa devojkama” Pred samo zaključenje ovog broja „Tabloida,, internetom je počela da kruži do sada nepoznata strana...

Груевски си остана на верен на традицијата на новинари кои не му се секси не им одговара па макар и унгарски биле

НЕ МУ ЗАМЕРАЈТЕ НА ОВОЈ ПРОИЗВОД НА ИНЦЕСТ Е ЧОВЕКОТ Е ВО ДЛАБОКА И ТЕШКА...

ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВМЕ ОД МЕРКЕЛ

(ВИДЕО) ШОКАНТНО, ОВА НЕ ГО ОЧЕКУВАВМЕ ОД МЕРКЕЛ: Кавга во Бундестагот поради...

Наместо влез во ЕУ, „Пресе“ предлага формирање нова Југославија, a ТИТО кој ќе биде?

Австрискиот весник „Пресе“ ги истражува можностите што би се случиле...

ОСУДЕН Е НА 35 ГОДИНИ ЗАТВОР ВО ОТСУСТВО Убиецот на Аркан се бори да не го испорачаат во Србија

Добросав Гавриќ, убиецот на Жељко Ражнатовиќ со сите сили се бори да не биде...

СРБИТЕ ПЛАЧАТ ПО САМСОНЕНКО ЗАШТО НЕ ГО ЗЕЛЕ ТИЕ, АЈ ОН НЕКА СЕДИ НА ВИ ГО ОКИ, А?

Ruski investito za dlaku zaobišao srpske klubove Foto: Tanjug/AP Rukometaši Vardara osvojili su drugu titulu prvaka Evrope, pošto su u...

Борисов на Сталоне: Што, во Северна Македонија да не е поубаво? Таму е поладно седи си тука (ВИДЕО)

Бугарскиот премиер Бојко Борисов денеска во Софија се сретна со Силвестер...