Search
недела 26 јануари 2020
  • :
  • :

Category: Балкан

Вака изгледа поранешниот сопруг на Јелена Карлеуша

Бојан Кариќ е син на Сретен Кариќ, а воедно и екс сопруг на српската пејачка...

ДЕТАЛИ ВО ЛА ВЕРИТА: Како Заеви купувале и местеле гласови (ФОТО+ВИДЕО)

Досие за Заев, омилениот премиер на ЕУ, околу кого се стеснува кругот....

„Стапи во брак со својот силувач“ – Контроверзен закон предизвика бес во Турција

Законот кој би можел да им дозволи на мажите кои имале сексуални односи со...

ДАЛИ ДРАГАН НОВОСЕЛ ХРВАТСКИОТ ТУЖИТЕЛ ГИ СПРЕМИ ОБВИНЕНИЈАТА НА СЈО И ИМ ГИ ДАДЕ ГОТОВИ?

Драган Новосел е заменик државен јавен обвинител во Хрватска или барем беше...

СТРАШНО КАЈ НАС СЕ САМОЗАПАЛУВААТ ВО БЕЛГРАД СИ ПУКААТ У УСТА НА СРЕД УЛИЦА

ČOVEK PUCAO SEBI U USTA NA TRGU NIKOLE PAŠIĆA! Užas u centru Beograda! Nepoznati muškarac izvršio je večeras samoubistvo na Trgu...

СРПСКИ ПСИХИЈАТАР ТВРДИ: ЖЕНИТЕ СО ИМААТ НАД 50 ГОДИНИ НЕ ГИ БИВА ЗА НИШТО

Psihijatar Jovan Marić svojim problematičnim izjavama godinama šokira, a stavovi iza kojih stoji su puni nepoštovanja i...

Jeлена Карлеуша се закани со смрт на уредникот на Информер и на неговите деца

NA*EBAĆEŠ, ZAVRŠIĆEŠ U RUPI, I TI I TVOJA DECA! Jelena Karleuša u sudu uputila jezive pretnje glavnom uredniku Informera Draganu J....

Летаа боксови: Верниците од Ботевград наместо за крстот, се фатија за гуша (Видео)

Сме виделе дека борбата за крстот на Водици знае да излезе надвор од рамките...

Перутнина птуј и Златиборац ви пакуваат отпад од пилешко месо увезено од ЕУ тоа таму се пали и фрли овде се пунат кобасици, виршли и салами

UVALJUJU NAM MESO KOJE SE U EU SPALJUJE Od salama “Perutnine Ptuj” možete dobiti rak, ali proizvodi OVE kompanije su još...

Директорот на ДРИСЛА Ангелов правел далавери во Софија со италијанскиот отпад, што ли гори во Дрисла овој?

Фирма „Блацион”, стационирана во Софија, чиј управител е македонскиот...