КолумниТоп1

Јас може да барам колку сакам пари за реклама, како што ти земаш пари за неуспешни операции“, му рече Боки на Камчев

Македонија

Заболени
11,202
+74
Мртви
505
+5
Излечени
7,108
Активни
3,589
Last updated: 05/08/2020 - 03:11 (+02:00)

Бојан Јовановски му поставуваше прашања на Јордан Камчев, а потоа и кратко искоментира:

„Јас можам да барам колку сакам пари за реклама, како што ти земаш пари за неуспешни операции“, му рече Боки на Камчев.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker