Занимливости

ИСПРДОЦИТЕ НА ЗОКИТА СЕДАТ ВО ОБЈЕКТ КОЈ ТРЕБАШЕ ДА СЕ РУШИ, АМА ГО ПОШТЕДИЈА НИВЕН Е

Аналитичарот Петар Арсовски на езерски брифинг со Николовски, Забрчанец и Маричиќ

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 17:41 (+02:00)

Бандава испрдоци на ЗЗ седат во ресторан Далга ДИВОГРАДБА која требаше да се отстрани, ами не е ова Нефи од ДУИ ова се нашите од седесе?

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker