Search
сабота 14 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

ИМА ФОТКА ОД БОКИ, АМА ИМА И ВИДЕО ТОА СЕ КРИЕ, А ЗОШТО ДАЛИ ГО МАЛТРЕТИРААТ ТА ЗАТОА?

Бојан Јовановски познат како Боки 13 е фотографиран во дворот на затворот „Шутка“, каде е притворен поради случајот „Рекет“ минатиот месец, објави Скопје1.мк.

На фотографијата се гледаат Боки 13 и уште едно лице, а непознато е кој ја направил фотографијата, која е објавена на социјалните мрежи.

боки сутка

loading...