Search
петок 18 октомври 2019
  • :
  • :

Голема роденденска латино журка во Austrian palace

Kубанката Јасмин Лопез со својата група ќе настапи в петок во кафулето Аустриан палас на Кале. Латино забавата ќе стартува во 21 часот со познат ди-џеј, а потоа два часа гостите ќе ги забавува Јасмин со латино звуци. Поводот е 5 години од постоењето на ова реномирано кафуле.

loading...