Search
среда 21 август 2019
  • :
  • :

(ФОТО) ТАТЈАНА ЛАЗАРЕВСКА СЕКСИ ЗА 44. РОДЕНЕДЕН MИЛФИЦА ПУКА ОД СЕКС

Фолк пејачката Татјана Лазаревска, наполни 44 години и се пофали на социјалните мрежи . Роденденски, секси и во црно, таа напиша „Денес полнам 44 години. Па што?“. Татјана веќе одамна со сопругот Новица замнина за Автстралија. Таа и таму често настапува за нашите иселеници.

 

loading...