Search
среда 29 јануари 2020
  • :
  • :
Најнови Вести

ФОТО: Се јави Оле од Зевзекманија, прозвана дека е нејзин гласот кој звучи како на Катица Јанева која вели „Се ќе биде ОК“

Се јави режисерката на Канал 5 Олгица Поцкова која беше спомената како можен извор на гласот кој во снимката со Боки 13 на Орце Камчев му вели „Не секирај за ништо, се ќе биде ОК”.
Откако новинарката Емилија Лазаревска, чиј брат е директор на Катастар во Крива Паланка, напиша дека гласот кој вели „Се ќе биде во ред” може да е на ликот најпознат како Олето од емисијата Зевзекманија на Канал 5, Поцкова се јави на Фејсбук.
„И јас како Катица се сончам во Грчка”, напиша Поцкова одговарајќи шеговито на споредбата на нејзиниот глас со тој на Катица Јанева.

loading...