Search
понеделник 14 октомври 2019
  • :
  • :

(ФОТО) КАРЛЕУША „ХАРД КОР“ ЗА НОВИТЕ КАНДИДАТИ НА „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД

Новата сезона на Ѕвездите на Гранд штотуку започна, а како и до сега на самиот старт најголемо внимание привлекува Јелена Карлеуша.

Пејачката им дојде на новите кандидати во тексасна јакна, градник и шорцеви,во комбинација со познатиот бренд „Гучи“.

 

loading...