ЗанимливостиТОП

(ФОТО) Аналитичарот Петар Арсовски на езерски брифинг со Николовски, Забрчанец и Маричиќ

„Независниот“ аналитичар Петар Арсовски, кој во јавноста грчевито ги брани политиките на СДСМ и власта деновиве е забележан на ручек на охридското крајбрежје со високи функционери на владеачката партија.

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 16:26 (+02:00)

На ручекот е фотографиран Арсовски во друштво генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски и бившиот советник на Зоран Заев, Маријан Забрчанец, Бојан Маричиќ и поранешниот вработен во американската амбасада, Дејвид Стивенсон.

(ФОТО) Аналитичарот Петар Арсовски на езерски брифинг со Николовски, Забрчанец и Маричиќ

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker