Search
четврток 23 мај 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Еве како би изгледале нашите пејачки Татјана Лазаревска и Адријана Кеш со црнци од позади

Фолк пејачката Адријана Кеш е во Австрлија, каде ќе има неколку настапи.

Таа се пофали и на Инстаграм, дека веќе неколку дена е во Мелбурн, каде се дружи со нејзината колешка , пејачката Татјана Лазаревска, која одамна живее во Австрлија. Тие две споделија интересна фотографија од ноќните излегувања во Мелбурн, каде на „женска вечер“, биле во една од тамошните дискотеки.

loading...