Search
петок 15 ноември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ГИ ИЗБРИЧИ ВЛАКНАТА ПОД ПАЗУВИТЕ

Фотографија на Donko Gjosevski.

Манекенката и актерка Емили Ратајковски (27) често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи и може да се пофали со нејзината витка линија.

Особено се актуелни нејзините фотографии во мини бикини, кои повеќе откриваат отколку што покриваат.

Овој пат позира во жолто бикини со бели точки. Фановите беа особено одушевени од еден детаљ.

Емили неодамна позира со неизбричени пазуви, а сега нејзините следбеници на социјалните мрежи забележаа дека, конечно, се ослободила од вишокот влакна.

Текстот (Фото) Емили Ратајковски ги избричи влакната под пазувитее превземен од Reporter.mk.

loading...