Search
петок 22 март 2019
  • :
  • :
loading...
Најнови Вести

Елена Ристеска на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

loading...

Познатата поп пејачка Елена Ристеска во вчерашното издание на Студио „Мода“ беше на тапет кај Сергеј Варошлија.

Коментарите од негова страна не беа позитивни, а во видеото дознајте за што станува збор:

loading...