Search
вторник 10 декември 2019
  • :
  • :

Eлена ја имитира Северина, ајде се надеваме ќе сними и некое клипче

Хрватската пејачка Северина важи за една од најдобро облечените на музичката сцена во регионот.

Каде и како и да се појави, таа привлекува внимание, а секој нејзин моден избор следниот ден е причина за коментар во медиумите и на социјалните мрежи.

Пред околу една недела таа беше во Ница, а таму се појави во впечатлива розова тоалета со висок шлиц споена со сребрена нијанса на сандали.

Неколку дена подоцна во сличен фустан и сандали се појави и нашата водителка Елена Стефановска, па самата направи споредба меѓу нејзиниот и изгледот на Северина.

Кој фустан повеќе ви се допаѓа?

loading...