ЗабаваТОП

Дуплиот данок за камионџиите е смислен за да се соберат пари за договорот со Боки 13 и Максим?

Македонија

Заболени
11,554
Мртви
519
Излечени
7,607
Активни
3,428
Last updated: 08/08/2020 - 04:11 (+02:00)

Дали потребата два пати да се оданочуваат камионџиите на регионален пат кој е во општина Куманово домашни, ама и на ЕУ е да се соберат пари да се овозможи да се реализира договорот помеѓу Максим Димитриевски градоначалник на Куманово и сега обвинетиот Бојан Јовановски Меѓународен сојуз Скопје???

Датумите некако се поклопуваат…

ЛАЈК ЛАЈК БОКИЦА И МАКСИМЧЕ

Gepostet von Politika24.mk am Mittwoch, 4. September 2019

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker