Search
понеделник 17 јуни 2019
  • :
  • :

Драма на паркингот во Клиника: Претепани маж и жена

На 03.03.2019 во 15.45 часот во СВР Скопје, Б.К.(34) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 13.00 часот, пред главниот пункт за наплата на паркинг во комплексот клиники „Мајка Тереза“, тој и неговата сопруга О.К.(32) биле физички нападнати од непознато лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...