Search
вторник 12 ноември 2019
  • :
  • :

ДОЗНАВА: Хаварија во Охис , истекува токсична материја !

Хаварија во ОХИС – Опасна хемикалија истекла во кругот на фабриката!

(Во живо) Високотоксична хемикалија се излеа во „Охис“

(Во живо) Високотоксична хемикалија се излеа во „Охис“

Gepostet von A1on.mk am Freitag, 8. November 2019

Каде е реакцијата од центарот за справување со кризи
Зошто не носат маски мвр

 

loading...