Search
понеделник 17 јуни 2019
  • :
  • :

Деца се зезале и си пукале у воздух во Лептокарија

Пукањето во Карпош наводно било  зезање на другари кои пукале во воздух сеа инфото е тоа кој верува верува кој не не и не е за верување баш…

Истрели од огнено оружје ги вознемириja вечерва жителите на скопската населба Карпош 3.

Вооружен инцидент се случил на булеварот Партизански одреди, во непосредна близина на трговскиот центар „Лептокарија“.

Во моментов полициски екипи се на терен и вршат увид, а сообраќајот на тој дел од булеварот се одвива отежнато.

 

loading...