Search
сабота 22 февруари 2020
  • :
  • :

Будалите не ги чуват по дома него околу вас се

Селанецот од штипско Крупиште кој се шетал со тегла вредна 40.000 евра. 😁

Селанецот од штипско Крупиште кој се шетал со тегла вредна 40.000 евра. 😁

Gepostet von Shilo Magazine Шило Магазин am Samstag, 9. März 2019

ЖАНЕТА ТРАЈКОВСКА ОД МИМ: Интервјуто на Васко Попетрески со Сиљановска беше по сите новинарски стандарди, политичарите да се навикнат на жестоки интервјуа а не на мазење и галење!

 

loading...