Search
среда 11 декември 2019
  • :
  • :
Најнови Вести

Боки 13: Јас сум невработен студент – ЗА ГРЕОТА, а со Вилма заедно пиевме по кафани

Бојан Јовановски пред судот се изјасни дека е невработен, студирал и немал имот на негово име.

Пред судиите рече дека  не е вработен, нема имот и рече дека студирал.

Иако бараше да се одложи судењето, сепак по лекарскиот преглед му беше даден дијазепам и остана на судење.

Тој и Катица Јанева не чувствуваат вина, додека Кичеец го призна делото.

#Рекет #Боки13 : Колку што сум седел во ресторант со второ обвинетата, толку сум седел и со обвинителката (#Русокоска)

Боки тврди дека се пијанчел со Вилма Рускоска по кафани…заедно бркале дечковци.

loading...