Search
понеделник 24 јуни 2019
  • :
  • :

Бачев тврди дека Стивенсон и ЦИА држеле затворени тројца пратеници кои не ги прифаќале барањата на БЕСА, ајмее шпиунски филм ин лајф

Претседателот на Единствена Македонија Јанко Бачев штотуку соопшти важна информација!

Gepostet von Единствена Македонија am Donnerstag, 10. Januar 2019

loading...