Search
петок 22 март 2019
  • :
  • :
loading...

„Алфи“ го привеле шоферот на Али Ахмети A ПО АЛИ СЕ ТРАГА ЛИ???

loading...

Специјалната полициска единица „Алфа“ го привела возачот на претседателот на ДУИ, Али Ахмети, пренесува „Алмакос“.

Засега не е познато зошто биле приведени, а заедно со уште една личност биле одведени на разговор во полициската станица Ѓорче Петров, каде биле задржани неколку часа.

loading...